Potrzebujesz wykwalifikowanych pracowników, ale nie masz ani czasu, ani głowy, by się tym zająć? APS Polska wszystkim się zajmie!

Organizujemy jednorazowe rekrutacje, których celem jest znalezienie najlepszego kandydata do pracy w Twojej firmie. Na czym polega jednorazowe pośrednictwo? Selekcjonujemy kandydatury przyszłych pracowników według zgłoszonych przez Państwa oczekiwań. Następnie przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty. To od pracodawcy zależy, czy przedstawione mają być wszystkie kandydatury ewentualnych pracowników, czy tylko te, które my dobierzemy dla Państwa według wcześniej ustalonych kryteriów.

Rekrutacja pracowników z APS Profit

Naszym celem jest znalezienie dla Państwa jak najlepszego pracownika – sumiennego, pracowitego, kompetentnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji do pracy. Jednak jesteśmy świadomi, że poznanie pracownika przychodzi z czasem. Dlatego też mają Państwo możliwość oceny pracownika podczas okresu próbnego. Jeśli dana osoba nie sprawdzi się na stanowisku, otrzymują Państwo od nas bezpłatną pomoc podczas rekrutacji innego pracownika.

Naszym zadaniem jest zrekrutowanie jak najlepszego pracownika, który wzbogaci swą osobą kadrę Waszej firmy. Przeprowadzamy w sposób kompleksowy rekrutację, jednak to Państwa Firma podpisuje umowy z Kandydatami. Oczywiście forma umowy zależy od Państwa. Po zatrudnieniu Pracowników jesteśmy cały czas w kontakcie z Klientem, pomagamy/monitorujemy/doradzamy w całym procesie administracyjnym formalizacji rekrutacji, bez żadnych dodatkowych opłat.