A może preferujesz pracowników z Mołdawii, Gruzji lub Armenii? Jeśli tak, zgłoś się do Nas!

Zaproponujemy Państwu pracowników ze wschodu do wszelkich prac produkcyjnych, rolnictwie, sadownictwie, sektorze budowlanym, budownictwie dróg i autostrad, sektorze stoczniowym, przemyśle meblarskim, gastronomii, przetwórstwie, lub do jakichkolwiek innych prac sezonowych, czy czy też długo-okresowych. Oferujemy również wykwalifikowaną kadrę do prac specjalistycznych lub też wymagających fachowości/certyfikatów. Generalnie nie ma dla nas zawodu, w którym nie znaleźlibyśmy Państwu odpowiednich kandydatów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji Pracowników ze Wschodu. Przez ten czas za pośrednictwem naszej firmy, zatrudnienie znalazło tysiące osób. Aktualnie w na terenie całego kraju pracuje aktywnie kilkaset osób ze Wschodu. Leasingujemy/użyczamy pracowników w różnorodnych sektorach. Szczególnie polecamy leasing pracowniczy w którym Państwo regulujecie płatności jedynie na podstawie faktury VAT, zaś cała reszta – umowy, wynagrodzenia Pracowników, zobowiązania ZUS, a w szczególności legalizacja zatrudnienia, spoczywa po stronie Agencji Pracy. W miarę zapotrzebowania zajmujemy się także organizacją zakwaterowania. Po okresie wstępnym (180 przepracowanych dni) sprawdzonym Pracownikom oferujemy pomoc w uzyskaniu zezwoleń na pracę oraz kart pobytu, pozwalających im na pozostanie w Państwa Firmie.

Jesteśmy profesjonalistami, ponieważ:

  • Nasz zespół rekrutacyjny doskonale włada językiem Ukraińskim oraz Rosyjskim.
  • Kompleksowo prowadzimy kwestie kadrowo-księgowe,
  • Posiadamy kapitał pozwalający na bezproblemową obsługę finansową Pracowników użyczonych Klientom , nawet jeżeli terminy płatności faktur są uzgodnione na dłuższe okresy czasu.
  • Ubezpieczamy naszych Pracowników (nawet do 500 000 zł.) od ewentualnych szkód dokonanych w trakcie wykonywania pracy u Państwa
  • Organizujemy transport dla naszych Pracowników ze Lwowa bezpośrednio do miejsca pracy i zakwaterowania.

Samodzielnie pozyskujemy Pracowników z Ukrainy, Białorusi, Armenii, Gruzji oraz Mołdawii. Posiadamy swoje biuro w centrum Lwowa, a także współpracujemy z siecią Agencji zatrudnienia na Wschodzie. Dysponujemy wciąż rosnącą bazą Kandydatów jak i stale wzbogacaną bazą Pracowników już sprawdzonych, którzy cyklicznie nawiązują z nami ponowną współpracę. Jesteśmy w stanie przeprowadzić rekrutację licznych grup Pracowników w krótkim terminie, a przy tym dbamy o wszelkie formalności związane z legalizacją zatrudnienia.

Wykazując się szczególną troską o komfort Pracowników, wspieramy ich nie tylko w kwestiach formalnych, ale dbamy również o wszelkie sprawy związane z ich pobytem w naszym kraju np.: zakwaterowanie czy transport.

Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny za nasze usługi. Jesteśmy bardzo rzetelni oraz sprawdzalni!

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt bezpośrednio z Martą Pikun lub Arturem Sawastianem (dane kontaktowe poniżej). Można też skorzystać z opcji zgłoszenia przez formularz zamówienia. Z chęcią udzielimy bardzo szczegółowych odpowiedzi dot. ewentualnego zatrudnienia pracowników ze Wschodu oraz przedstawimy Państwu wstępną ofertę. Jeżeli wybieracie Państwo formę zgłoszenia poprzez formularz zamówienia na naszej stronie – prosimy o cierpliwość, odpowiedź powinna przyjść do Państwa w przeciągu 48 godzin.

Artur Sawastian

Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071

Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl

Marta Pikun

P.O. Kierownika Działu Pracownicy ze Wschodu

Tel. kom. +48 509 920 917

+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071

E-mail: marta@apsprofit.pl