Każdego roku w Polsce powstają tysiące inwestycji deweloperskich. Nad miastami wznoszą się dumnie żurawie, sygnalizujące kolejne place budowy. W związku z takim dynamicznym rozwojem miast zwiększa się zapotrzebowanie na pracowników budowlanych.

W APS Profit zajmujemy się rekrutacją pracowników budowlanych ze Wschodu Europy, głównie z Ukrainy oraz z Gruzji. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z przyjazdem pracowników budowlanych ze wschodu, a także ich pobytem w Polsce. Przeprowadzamy profesjonalną rekrutację, w ramach której wyłaniamy najlepszych kandydatów do pracy. Możemy zapewnić Was, że pracownicy budowlani z Ukrainy i Gruzji posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w zawodzie.

Często można spotkać się z obiegową opinią, że „budowlańcy” z Ukrainy, Gruzji czy innych krajów wschodniej Europy nie są dobrymi pracownikami. My pragniemy przełamać ten mit i dowieść, że pracownicy budowlani ze Wschodu są kompetentni, mają bogate doświadczenie, a swoją pracę wykonują rzetelnie.

Poszukujesz solidnych pracowników budowlanych ze Wschodu? Skontaktuj się z nami! Specjaliści z APS Profit zdobędą dla Ciebie najlepszych pracowników!