Szukasz dobrej agencji pracy w Szczecinie?

Zdaj się na nas! Zaoszczędzisz czas, a także zyskasz wartościowych pracowników lub pracodawców. Jesteśmy doświadczoną agencją pracy ze Szczecina. Oferujemy usługi HR na bardzo wysokim poziomie. Od wielu lat pozyskujemy rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników dla firm ze Szczecina i jego okolic.

Posiadamy szeroki wachlarz usług tak, aby obsługiwać klientów kompleksowo. W naszej ofercie znajdziesz m.in. pozyskiwanie pracowników i pracodawców do pracy tymczasowej i stałej, outsourcing płacowy tzw. payroll, pozyskanie pracowników ze Wschodu i Azji, leasing pracowniczy w Polsce, a także szkolenia jednorazowe.

Oferta dla wszystkich

Specjalizujemy się w dostarczaniu pracowników zarówno do pracy stałej jak i tymczasowej na różnorodne stanowiska. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, gdyż każda branża, a także sytuacja rynkowa przedsiębiorstwa jest inna.

Nowoczesne metody

Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy zapewnić swoim klientom stabilne wsparcie i jak najbardziej korzystne dla nich rozwiązania. W swojej pracy stosujemy tylko sprawdzone i skuteczne metody, a także nowoczesne narzędzia i rozwiązania. Znajdziemy dla Ciebie pracownika zarówno z Polski jak i krajów takich jak: Ukraina, Indii, Bangladeszu, Nepalu, Filipin czy Wietnamu.

Naszej agencji przez lata zaufały już tysiące osób poszukujących pracy, które znalazły zatrudnienie w interesujących je branżach oraz tysiące pracodawców, którzy znaleźli odpowiednich pracowników na konkretne stanowiska.

Sprawdź sam, jakie korzyści przynosi współpraca z profesjonalną agencją pracy!