APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

biuro@apsprofit.pl

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00 

W KWESTIACH BIZNESOWYCH ORAZ DOTYCZĄCYCH PROPOZYCJI WSPÓŁPRACY Z NASZĄ AGENCJĄ PROSIMY O KONTAKT BEZPOŚREDNIO Z OSOBAMI ZARZĄDZAJĄCYMI SPÓŁKĄ:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu
Tel. kom. +48 503 146 630
Email: artur@apsprofit.pl

Anna Selmaj
Dyrektor Wykonawczy, Prokurent
Tel. kom. +48 501 185 900
Email: anna@apsprofit.pl

 

KONTAKT DO PRACOWNIKÓW FIRMY:
PRACA STAŁA I TYMCZASOWA –DZIAŁ REKRUTACJI NA POLSKĘ I ZAGRANICĘ

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl

Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl

Emilia Konstankiewicz
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: emilia@apsprofit.pl

 

DZIAŁ REKRUTACJI – PRACOWNICY ZE WSCHODU
Вопросы связанные с рекрутингом работников из Украины,Республики Беларусь, Российской Федерации, Республики Moлдовы и Республики Грузии

Olena Sorokopud
Koordynator Działu Rekrutacji- Pracownicy ze Wschodu
тел. +48 503 589 200
Email: elena@apsprofit.pl

Paulina Malicka
Specjalista ds. Rekrutacji
тел. +48 517 596 162
e-mail: paulina@apsprofit.pl

Oksana Koczina
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
тел. +48 690 313 630
e-mail: k.oksana@apsprofit.pl

Alina Yarmolitska
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
тел. +48 509 920 917
e-mail: alina@apsprofit.pl

Margarita Martynczuk
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
тел. +48 508 131 748
e-mail: margarita@apsprofit.pl

Anastasiia Popovych
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
тел. +48 508 365 004
e-mail: anastasiia@apsprofit.pl

 

KADRY – PŁACE. KSIĘGOWOŚĆ

Yekaterina Kuler
Kierownik Działu Kadry – Płace
Tel. kom. +48 504 200 171
Email: yekaterina@apsprofit.pl

Sabina Butrymowska
Specjalista ds. Kadr i Płac
Tel. kom. +48 510 118 917

E-mail: sabina@apsprofit.pl

Tatjana Sidorowa
Specjalista ds. Kadr
Tel. kom. +48 506 314 533

E-mail: tatiana@apsprofit.pl

Ewelina Kłos
Specjalista ds. Kadr
Tel. kom. +48 512 141 920
e-mail: ewelina@apsprofit.pl

Kamil Hejman

Samodzielny Księgowy
Tel. kom. +48 516 656 663
E-mail: ksiegowosc@
apsprofit.pl

 

ODDZIAŁ W KOSZALINIE:

ul. BoWiD, 75-216 Koszalin

Marina Minasyan

Specjalista ds. Rekrutacji

Tel. kom. +48 502 570 932
E-mail: marina@
apsprofit.pl

 

 

OBYWATELI UKRAINY, MOŁDAWII,GRUZJI, ARMENENII, ROSJI ORAZ BIAŁORUSI, CHĘTNYCH DO PRACY W POLSCE PROSIMY O PRZEJŚCIE DO DZIAŁU ROSYJSKOJĘZYCZNEGO NA STRONIE KLIKAJĄC TUTAJ LUB DO DZIAŁU UKRAIŃSKO JĘZYCZNEGO NA NASZEJ STRONIE KLIKAJĄC TUTAJ

Граждан Украины, Молдавии, Грузии, Армении, Российской Федерации и Белоруссии, желающих работать в Польше просим перейти на русскоязычный сайтнажимая сюда

Громадян України, Білорусі,Молдови, Грузії, Арменії також Російської Федерації, які бажають працювати на території Польщі просимо перейти на російськомовний сайт натискаючи сюди

Odwiedzając nas osobiście, dzwoniąc lub też pisząc do nas uzyskacie Państwo wszelkie dodatkowe informacje o naszej Firmie, naszych możliwościach w zakresie rekrutacji, outsourcingu płacowego oraz sposobie ewentualnej współpracy z naszą Firmą.

Życzymy owocnej współpracy!