Komisjoner / Operator Wózka Widłowego

Rynek pracy wciąż się zmienia. Zapotrzebowanie na pracowników jednej branży wzrasta, drugiej zaś maleje. Uzależnione jest to działaniem gospodarki, a także sezonowością niektórych branż. Jako agencja pracy tymczasowej pragniemy być Twoim przewodnikiem i wsparciem na niełatwym rynku pracy.

Dlaczego warto podjąć pracę tymczasową?

Ponieważ ta forma zatrudnienia ma bardzo wiele zalet. Pracownicy tymczasowi cenią sobie ją za dużą elastyczność i swobodę działania. Kiedyś praca tymczasowa kojarzyła się głównie z pracą w call center. Obecnie wielu pracodawców zamieszcza ogłoszenia w poszukiwaniu pracowników tymczasowych. Przeglądając prowadzone rekrutacje pracowników tymczasowych, można spotkać się z ofertami wakatów na stanowiska z bardzo różnych branż – od handlu, przez logistykę na specjalistach IT kończąc. Jak widzisz, sporo się zmieniło. Pracodawcy doceniają rzetelnych pracowników tymczasowych, co idzie w parze z coraz wyższymi wynagrodzeniami.

Dla kogo skierowana jest oferta biura pracy tymczasowej?

Tak naprawdę wśród propozycji pracy tymczasowej każdy może znaleźć ofertę dla siebie. Jak już wspomnieliśmy, cały czas odbywają się rekrutacje pracowników tymczasowych na bardzo różne stanowiska, zróżnicowanych branż. Trzeba przyznać, że praca tymczasowa jest najbardziej lubiana przez osoby uczące się i studentów. Zazwyczaj istnieje możliwość ustalenia z pracodawcą takich godzin pracy, które nie będą kolidować z nauką i zajęciami. Krótki okres zatrudnienia umożliwia uczącemu się pracownikowi tymczasowemu kilkumiesięczną pracę, z której może zrezygnować w okresie intensywnej nauki. Dla młodych osób możliwość zarobienia pieniędzy, bez szkody dla nauki jest bardzo ważna. Do tego zdobywają doświadczenie, tak bardzo potrzebne podczas poszukiwania pierwszej stałej pracy.

Rekrutacja pracowników tymczasowych to także ułatwienie dla osób pragnących wrócić na rynek pracy. Agencja pracy tymczasowej kieruje także swoją ofertę do osób, które przebywały na urlopie wychowawczym, zakończyły długie leczenie lub z innych powodów mają za sobą dłuższą przerwę w pracy. Praca tymczasowa pozwoli szybko wrócić na rynek pracy i zdobyć dodatkowe doświadczenie.

Z doświadczenia wiemy, że niejednokrotnie dzieje się tak, że rekrutacja pracowników tymczasowych jest początkiem długiej i owocnej współpracy. Bardzo często pracownik tymczasowy zostaje w firmie na stałe. To doskonały czas zarówno dla pracownika tymczasowego, jak i pracodawcy. Pracownik może swobodnie poznać mechanizm działania firmy, jej specyfikę, panującą w niej atmosferę. Pracodawca w trakcie zatrudnienia tymczasowego ma czas przekonać się o rzetelności, solidności i kompetencjach pracownika.

Czy pracownik tymczasowy powinien mieć jakieś dodatkowe kwalifikacje?

Nasza agencja pracy tymczasowej przygotowuje tak szeroką ofertę pracy, że praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Często do wykonywania pracy tymczasowej nie jest wymagane żadne doświadczenie, czy dodatkowe kwalifikacje. W praktyce wiemy jednak, że wszelkie kursy i szkolenia, jakimi możesz się pochwalić, zwiększają Twoje szanse na dobrą pracę. Mile widziane jest posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub pozwolenie na prowadzenie wózka widłowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *