Agencja Pracy tymczasowej

Teamvikaren.dk- Centrum Opieki

TeamVikaren.dk – Centrum Opieki wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadczy usługi, by zapewnić właściwą opiekę najbliższym podczas Państwa nieobecności. Oferujemy pomoc przy doborze odpowiedniej osoby do opieki nad dziećmi oraz do osób starszych.

Cieszymy się renomą kompetentnej firmy na rynku duńskim, a od niespełna czterech lat przenosimy nasze doświadczenia na rynek polski. Profesjonalizm, który nas cechuje powoduje, iż świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie, a warunki współpracy bardzo elastyczne.

Priorytetem firmy (TeamVikaren.dk – Centrum Opieki) jest poczucie, iż nasi Klienci są zadowoleni, a komunikację z Klientem traktujemy jako podstawowy element procesu rekrutacji. Dużą wagę przywiązujemy również do indywidualnych rozmów z Kandydatami w naszym biurze. Istnieje możliwość selekcji psychologicznej na życzenie Klienta, która pozwala na wykluczenie osób niewłaściwych. Rekomendujemy zatem jedynie osoby wiarygodne, o odpowiednim profilu osobowościowym.

Informujemy, że działamy jedynie na terenie Szczecina i okolic.

Ważne!

W związku z dużą ilością zgłoszeń, kandydatów do pracy w charakterze Niani/Opiekunki/Opiekuna prosimy o dokładne wypełnienie formularza dla szukających pracy w dziale „Centrum Opieki” . Ewentualnie prosimy zgłaszać swoje kandydatury na: opieka@teamvikaren.pl

Osoby poszukujące pracy w charakterze niani lub opiekuna/ki do osoby starszej, prosimy o sprawdzenie naszej oferty w dziale: Centrum Opieki – Szukaj ofert pracy.