APS PROFIT Polska Spółka z o.o.

Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin

Tel. 48 914 624 312- Fax. +48 914 624 071

biuro@apsprofit.pl

GODZINY OTWARCIA:

Pon – Pt: 08:00 – 16:00

 

W KWESTIACH BIZNESOWYCH ORAZ DOTYCZĄCYCH PROPOZYCJI WSPÓŁPRACY Z NASZĄ AGENCJĄ PROSIMY O KONTAKT BEZPOŚREDNIO Z OSOBAMI ZARZĄDZAJĄCYMI SPÓŁKĄ:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu
Tel. kom. +48 503 146 630
Email: artur@apsprofit.pl

Anna Selmaj
Dyrektor Wykonawczy, Prokurent
Tel. kom. +48 501 185 900
Email: anna@apsprofit.pl

 

KONTAKT DO PRACOWNIKÓW FIRMY:
PRACA STAŁA I TYMCZASOWA –DZIAŁ REKRUTACJI NA POLSKĘ I ZAGRANICĘ

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl

Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl

Ewa Drabik
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690358980
Email: ewa@apsprofit.pl

 

DZIAŁ REKRUTACJI – PRACOWNICY ZE WSCHODU
Вопросы связанные с рекрутингом работников из Украины,Республики Беларусь, Российской Федерации, Республики Moлдовы и Республики Грузии

Yekaterina Kuler
Kierownik Działu Rekrutacji- Pracownicy ze Wschodu
Tel. kom. +48 504 200 171
Email: yekaterina@apsprofit.pl

Olena Sorokopud
Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 589 200
Email: elena@apsprofit.pl

Oksana Streltsova
Specjalista ds. Rekrutacji
тел. +48 508 131 748
e-mail: oksana@apsprofit.pl

Paulina Malicka
Specjalista ds. Rekrutacji
тел. +48 517 596 162
e-mail: paulina@apsprofit.pl

Oksana Koczina
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
тел. +48 690 313 630
e-mail: k.oksana@apsprofit.pl

 

 

KADRY – PŁACE. KSIĘGOWOŚĆ

Monika Tatarska
Specjalista ds. Kadr i Płac
Tel. kom. +48 508 365 004
E-mail: monika@apsprofit.pl

Joanna Adamczewska
Specjalista ds. Kadr i Płac
Tel. kom. +48 510 118 917

E-mail: joanna@apsprofit.pl

Tatjana Sidorowa
Młodszy Specjalista ds. Kadr
тел. +48 506 314 533
e-mail: tatiana@apsprofit.pl

Kamil Hejman

Samodzielny Księgowy
Tel. kom. +48 516 656 663
E-mail: ksiegowosc@
apsprofit.pl

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM BIUREM WE LWOWIE:

Adres biura:
Prospekt Czornowoła 23/3, 79058 Lwów

 

OBYWATELI UKRAINY, MOŁDAWII,GRUZJI, ARMENENII, ROSJI ORAZ BIAŁORUSI, CHĘTNYCH DO PRACY W POLSCE PROSIMY O PRZEJŚCIE DO DZIAŁU ROSYJSKOJĘZYCZNEGO NA STRONIE KLIKAJĄC TUTAJ LUB DO DZIAŁU UKRAIŃSKO JĘZYCZNEGO NA NASZEJ STRONIE KLIKAJĄC TUTAJ

Граждан Украины, Молдавии, Грузии, Армении, Российской Федерации и Белоруссии, желающих работать в Польше просим перейти на русскоязычный сайтнажимая сюда

Громадян України, Білорусі,Молдови, Грузії, Арменії також Російської Федерації, які бажають працювати на території Польщі просимо перейти на російськомовний сайт натискаючи сюди

Odwiedzając nas osobiście, dzwoniąc lub też pisząc do nas uzyskacie Państwo wszelkie dodatkowe informacje o naszej Firmie, naszych możliwościach w zakresie rekrutacji, outsourcingu płacowego oraz sposobie ewentualnej współpracy z naszą Firmą.

Życzymy owocnej współpracy!